Płytki imitujące marmur MALIBU SILVER 60X60 POLISHED Prime Ceramics

Dostępny od ręki
Nr kat.
PD-PC-HS-0001-1
101,39 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 101.39 /m2

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Dostępny od ręki
Najtańsza dostawa od: 199
Opis

Płytki gresowe Malibu imitujące kamień

Idealnie sprawdzą się we wnętrzech loftowych czy industrialnych, gdzie motywem przewodnim jest minimalizm. Doskonale komponują się z czarną armaturą, która jest jednym z najnowszych trendów w designie wnętrz. Ważnym elementem wyglądu płytek Malibu Silver są jasne i wyraźne żyły, które w połączeniu z błyszczącym wykończeniem, sprawiają że płytki zyskują swój elegancki charakter. 

Płytki gresowe Malibu w kolorze Silver, sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach - zawdzięczają to również swojemu kolorowi, który utrzymuje się na czele trendów designerskich od wielu lat. Kolor pozwala również na dowolne łączenie z różnymi stylami i kolorami, dzięki czemu zyskują uniwersalny charakter. 

 

  • przeznaczenie: płytka ścienno-podłogowa
  • materiał: gres
  • format: 60x60 cm
  • mrozoodporna
  • *rektyfikowana
  • **tonalna
  • ***klasa ścieralności (PEI): IV
  • powierzchnia: połysk
  • ilość sztuk w kartonie: 4
  • ilość m2 w kartonie: 1,44

 

*Płytki rektyfikowane – płytki, których brzegi zostały poddane mechanicznemu obcięciu lub zeszlifowaniu, dzięki czemu różnice w wielkości pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami są znikome. Dodatkowo, brzegi płytek ścięte są prosto, co pozwala na użycie minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt, w postaci gładkiej, jednolitej, nowoczesnej powierzchni.

**Płytki tonalne – płytki o niejednolitym, nieregularnym wybarwieniu powierzchni w obrębie jednego modelu lub nawet paczki. Dzięki zastosowaniu takich płytek możemy uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny i naturalny efekt aranżacyjny. Płytki tonacyjne oznaczone są przez producentów symbolami V1, V2, V3, V4, gdzie im wyższy symbol, tym różnice pomiędzy pojedynczymi egzemplarzami będą wyraźniejsze.

***Klasa ścieralności - cecha płytek, która określa ich wytrzymałość przy różnym natężeniu ruchu. Oznaczona jest symbolami I, II, III, IV, V, przy czym im większe natężenie ruchu występuje w danym pomieszczeniu, tym klasa ścieralności powinna być wyższa.

 

Płytki sprzedawane są na paczki.

 

Specyfikacja Techniczna
Więcej informacji
Stopień ścieralności PEI IV
Kolor jasnoszary
Przeznaczenie podłoga i ściana
Mrozoodporność tak
Producent Prime Ceramics
Ilość sztuk w pudełku 4
Ilość m2 w pudełku 1,44
Rektyfikacja tak
Grubość 8,5
Format płytki 60x60
Gatunek płytki I
Powierzchnia płytki połysk
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz