Płytki

Filtr  
Kategoria  
Stopień ścieralności  
Kolor  
Mrozoodporność  
Producent  
Antypoślizgowość  
Rektyfikacja  
Grubość  
Format płytki  
Gatunek płytki  
Powierzchnia płytki  
Cena  
Outlet  

Produkty 1-12 z 337

produktów
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-12 z 337

produktów
Ustaw kierunek rosnący

PŁYTKI ŁAZIENKOWE 

Płytki do łazienki to wybór, który twarzyszył nam będzie przez kilka kolejnych lat od remontu/wykończenia tego pomieszczenia. Pozwólcie więc, że udzielimy Wam kilka wartościowych wskazówek dotyczących tego wyboru:

-Łazienka jest miejscem, gdzie para wodna jest zjawiskiem powszechnym. Warto więc pamiętać o wyborze płytek nienasiąkliwych, rektyfikowanych, o powierzchni szkliwionej. Zalecamy więc powierzchnie typu poler, półpoler lub sugar.

-Im mniejsza łazienka tym bardziej istotne jest by wybrać jasne kolory płytek - biel optycznie powiększa pomieszczenia. W połączeniu z modnymi dodatkami takimi jak najmodniejsze w tym sezonie listwy dekoracyjne do płytek w złotym, srebrnym, brązowym czy niebieskim kolorze możemy uzyskać zjawiskowe ponadczasowe wnętrze.

-Fugi to element mocno nasiąkliwy. Im większego formatu płytki tym mniej fug potrzemujemy, a co za tym idzie - łatwiej trzymać czystość na powierzchniach, na których jest ułożona. Płytki wielkoformatowe 60x60 czy 120x60 są najmodniejszym wyborem tego sezonu.