Płytki imitujące marmur Saint Laurent EGO 60x120

Niedostępne
Nr kat.
PD-TI-SL-0011
125,73 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 125.73 /m2

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Niedostępne
Najtańsza dostawa od: 199
Opis

Gres Ego Ceramics Saint Lauren - luksusowa płytka imitująca czarny marmur

Płytka idealnie nadaje się na ściany oraz podłogi. Rektyfikowane, ostre krawędzie gresu podkreślają jego elegancję i szyk. Uniwersalny format 60x60 cm. Idealnie komponuje się z bielą i złotem, a za sprawą złotej żyłki również z drewnianymi dodatkami.

 

  • Format: 60x120 cm
  • Płytki podłogowe, uniwersalne
  • Powierzchnia płytek: błyszcząca, gładka
  • Mrozoodporna
  • *Rektyfikowana
  • **Tonalna
  • ***Klasa ścieralności: III
  • Ilość szt. w opakowaniu: 2
  • Ilość m2 w opakowaniu: 1,44

Gres Ego Ceramics Saint Laurent: Luksusowa Płytka Imitująca Czarny Marmur


Gres Ego Ceramics Saint Laurent to luksusowa płytka imitująca czarny marmur. Wykonana z połyskującego węgla, ta płytka jest przecinana złotymi nićmi, tworząc piękny wzór, który przyciąga wzrok. Wykończona z najwyższą starannością, ta płytka jest idealna do stworzenia luksusowego wnętrza, w którym każdy detal ma znaczenie.


Dlaczego Gres Ego Ceramics Saint Laurent? 


Gres Ego Ceramics Saint Laurent jest zarówno funkcjonalny, jak i piękny. Wykonana z trwałego materiału, ta luksusowa płytka jest odporna na ścieranie i wytrzymała na uszkodzenia. Jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu, co pozwala cieszyć się jej pięknem przez długie lata.


Niezawodny Design


Gres Ego Ceramics Saint Laurent to unikalny design, który tworzy luksusowe wnętrza. Jest to idealna płytka do stworzenia przestrzeni, w której wszystkie elementy pasują do siebie i tworzą spójną estetykę. Te wyjątkowe czarne płytki są jednym z najlepszych wyborów dla tych, którzy szukają eleganckiego i niezawodnego wyglądu. 


Zamów Gres Ego Ceramics Saint Laurent Dzisiaj


Jeśli szukasz luksusowej płytki, która może stworzyć przestrzeń, w której wszystkie elementy pasują do siebie, Gres Ego Ceramics Saint Laurent jest doskonałym wyborem. Zamów swoje czarne płytki dzisiaj i ciesz się pięknem i trwałością tej luksusowej płytki.

 

*Płytki rektyfikowane – płytki, których brzegi zostały poddane mechanicznemu obcięciu lub zeszlifowaniu, dzięki czemu różnice w wielkości pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami są znikome. Dodatkowo, brzegi płytek ścięte są prosto, co pozwala na użycie minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt, w postaci gładkiej, jednolitej, nowoczesnej powierzchni.

**Płytki tonalne – płytki o niejednolitym, nieregularnym wybarwieniu powierzchni w obrębie jednego modelu lub nawet paczki. Dzięki zastosowaniu takich płytek możemy uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny i naturalny efekt aranżacyjny. Płytki tonacyjne oznaczone są przez producentów symbolami V1, V2, V3, V4, gdzie im wyższy symbol, tym różnice pomiędzy pojedynczymi egzemplarzami będą wyraźniejsze.

***Klasa ścieralności - cecha płytek, która określa ich wytrzymałość przy różnym natężeniu ruchu. Oznaczona jest symbolami I, II, III, IV, V, przy czym im większe natężenie ruchu występuje w danym pomieszczeniu, tym klasa ścieralności powinna być wyższa.

 

Płytki sprzedawane są na paczki.

Specyfikacja Techniczna
Więcej informacji
Producent Ego
Powierzchnia płytki połysk
Kolor czarny
Format płytki 60x120
Stopień ścieralności PEI III
Przeznaczenie podłoga i ściana
Kod EAN 5901750715730
Mrozoodporność tak
Ilość sztuk w pudełku 2
Ilość m2 w pudełku 1,44
Rektyfikacja tak
Grubość 9
Gatunek płytki I
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz