Płytki imitujące marmur Saint Laurent EGO 60x120

Niedostępne
Nr kat.
PD-TI-SL-0011
125,73 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 125.73 /m2

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Niedostępne
Najtańsza dostawa od: 199
Opis

Gres Ego Ceramics Saint Lauren - luksusowa płytka imitująca czarny marmur

Płytka idealnie nadaje się na ściany oraz podłogi. Rektyfikowane, ostre krawędzie gresu podkreślają jego elegancję i szyk. Uniwersalny format 60x60 cm. Idealnie komponuje się z bielą i złotem, a za sprawą złotej żyłki również z drewnianymi dodatkami.

 

  • Format: 60x120 cm
  • Płytki podłogowe, uniwersalne
  • Powierzchnia płytek: błyszcząca, gładka
  • Mrozoodporna
  • *Rektyfikowana
  • **Tonalna
  • ***Klasa ścieralności: III
  • Ilość szt. w opakowaniu: 2
  • Ilość m2 w opakowaniu: 1,44

Gres Ego Ceramics Saint Laurent: Luksusowa Płytka Imitująca Czarny Marmur


Gres Ego Ceramics Saint Laurent to luksusowa płytka imitująca czarny marmur. Wykonana z połyskującego węgla, ta płytka jest przecinana złotymi nićmi, tworząc piękny wzór, który przyciąga wzrok. Wykończona z najwyższą starannością, ta płytka jest idealna do stworzenia luksusowego wnętrza, w którym każdy detal ma znaczenie.


Dlaczego Gres Ego Ceramics Saint Laurent? 


Gres Ego Ceramics Saint Laurent jest zarówno funkcjonalny, jak i piękny. Wykonana z trwałego materiału, ta luksusowa płytka jest odporna na ścieranie i wytrzymała na uszkodzenia. Jest łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu, co pozwala cieszyć się jej pięknem przez długie lata.


Niezawodny Design


Gres Ego Ceramics Saint Laurent to unikalny design, który tworzy luksusowe wnętrza. Jest to idealna płytka do stworzenia przestrzeni, w której wszystkie elementy pasują do siebie i tworzą spójną estetykę. Te wyjątkowe czarne płytki są jednym z najlepszych wyborów dla tych, którzy szukają eleganckiego i niezawodnego wyglądu. 


Zamów Gres Ego Ceramics Saint Laurent Dzisiaj


Jeśli szukasz luksusowej płytki, która może stworzyć przestrzeń, w której wszystkie elementy pasują do siebie, Gres Ego Ceramics Saint Laurent jest doskonałym wyborem. Zamów swoje czarne płytki dzisiaj i ciesz się pięknem i trwałością tej luksusowej płytki.

 

*Płytki rektyfikowane – płytki, których brzegi zostały poddane mechanicznemu obcięciu lub zeszlifowaniu, dzięki czemu różnice w wielkości pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami są znikome. Dodatkowo, brzegi płytek ścięte są prosto, co pozwala na użycie minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt, w postaci gładkiej, jednolitej, nowoczesnej powierzchni.

**Płytki tonalne – płytki o niejednolitym, nieregularnym wybarwieniu powierzchni w obrębie jednego modelu lub nawet paczki. Dzięki zastosowaniu takich płytek możemy uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny i naturalny efekt aranżacyjny. Płytki tonacyjne oznaczone są przez producentów symbolami V1, V2, V3, V4, gdzie im wyższy symbol, tym różnice pomiędzy pojedynczymi egzemplarzami będą wyraźniejsze.

***Klasa ścieralności - cecha płytek, która określa ich wytrzymałość przy różnym natężeniu ruchu. Oznaczona jest symbolami I, II, III, IV, V, przy czym im większe natężenie ruchu występuje w danym pomieszczeniu, tym klasa ścieralności powinna być wyższa.

 

Płytki sprzedawane są na paczki.

Specyfikacja Techniczna
Więcej informacji
Producent Ego
Powierzchnia płytki połysk
Kolor czarny
Stopień ścieralności PEI III
Przeznaczenie podłoga i ściana
Kod EAN 5901750715730
Mrozoodporność tak
Ilość sztuk w pudełku 2
Ilość m2 w pudełku 1,44
Rektyfikacja tak
Grubość 9
Format płytki 60x120
Gatunek płytki I
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz