Listwy stalowe

Filtr  
Wykończenie  
Wymiary listwy  
Cena  
Producent  
Kolor  

Produkty 1-12 z 87

produktów
Ustaw kierunek rosnący

Produkty 1-12 z 87

produktów
Ustaw kierunek rosnący

STALOWE LISTWY CZY PŁASKOWNIKI

 

Czy znacie Państwo różnicę pomiędzy listwą dekoracyjną a płaskownikiem?

Przede wszystkim płaskownik prawie zawsze będzie szerszy. Różnica ma miejsce rowniez w układaniu listwy u-kształtnej i płaskownika. O ile listwę umieszczamy na poziomie układania płytek - bezpośrenio na ścianie, ściśle pomiędzy dwoma rzędami płytek. Płaskownik z kolei układany jest kiedy płytki sa już ułożone. Wkładamy go w szczelinę pomiędzy dwiema rzędami płytek. Różnicą będzie również fakt, ze listwa nie wystaje ponad linię glazury w przeciwieństwie do płaskownika.

 

LISTWY ZE STALI NIERDZEWNEJ

Nasze listwy produkowane są ze stali nierdzewnej co oznacza wieloletnią odporność na wilgoć i łatwość czyszczenia.

Stal nierdzewna jest materiałm twardym i odpornym na odkształcenia. Zdecydowanie trudniej ją zarysować, niż listwę plastikową. 

LISTWA STALOWA - ZASTOSOWANIE

Zastanawiacie się gdzie listwa stalowa znajdzie zastosowanie?

Pierwszym, zdecydowanie najczęstszym zastosowaniem jest ukladanie jej w miejscu łączenia ze sobą dwóch różnych rodzajów płytek. Tworzy ona rówczas odpowiednie przejście i zespala aranżację w zgrabną całość. 

Drugim zastosowaniem jest łączenine płytek z listrami, szczególnie jeśli zdecydujemy się na lustra prostokątne o długości całej ściany.

Listwy wykończeniowe stalowe stosowane są również w sypialni. Wielu tapicerów wykonuje zdobne wezgłówki przecinane listwami dekoracyjnymi. Stanowi to coraz częstszy trend zdbywający więcej i więcej chętnych odbiorców (kupujących).

 

NASZE PROPOZYCJE ZESTAWIENIA LISTEW Z PŁYTKAMI

Aby nie być gołosłownym - wskażemy Ci propozycje zestawienie dwoch płytek z dwoma różnymi listwami dekoracyjnymi.

Na powyższym zdjęciu widzimy zestawienie Bestsellerowej płytki drewopodobnej Classic Wood Noce, Prime Venus Nero oraz złotej stalowej listwy dekoracyjnej o grubości 2cm.

 

Te same płytki zestawiliśmy również z czarną aluminiową listwą dekoracyjną o szerokości 1cm.