Płytki Czarne 60x60 Super Black gres

Dostępny od ręki
Nr kat.
PD-CN-TO-0002-2
99,00 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 99.00 /m2

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Dostępny od ręki
Najtańsza dostawa od: 199
Opis

Minimalistyczne czarne płytki

Płytki gresowe 60x60 to jedne z najbardziej uniwersalnych płytek, które w światowych trendach designerskich utrzymują się w czołówce od wielu lat. Zawdzięczają to swojemu kolorowi, który doskonale pasuje zarówno do eleganckich wnętrz, jak również do prosto urządzonych pomieszczeń. 

Ciekawym i często stosowanym połączeniem jest zastosowanie czarnych płytek gresowych w duecie z płytkami gresowymi Toronto Super White 60x60, jako uniwersalne połączenie bieli z czernią. 

Aby uzyskać klasyczny i stylowy wygląd, wybierz nasze czarne płytki błyszczące 60x60 cm. Te czarne płytki gresowe wnoszą do każdego pomieszczenia ponadczasową elegancję i pasują do każdego wystroju. Ich błyszcząca powierzchnia jest wysoce odporna na zużycie, a wymiary zapewniają łatwą instalację.

Nasze czarne płytki z połyskiem o wymiarach 60x60 cm mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań dekoracyjnych. Użyj ich, aby stworzyć oszałamiające ściany lub podłogi, lub użyj ich, aby przynieść odrobinę elegancji do kuchni lub łazienki. Są idealne do dekoracji zewnętrznych patio, tarasów i balkonów.

Nasze czarne płytki 60x60 cm z połyskiem są bardzo trwałe. Ich błyszcząca powierzchnia jest odporna na zużycie. Płytki te są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu, co czyni je świetnym wyborem do każdego pomieszczenia w domu.

 

 

  • przeznaczenie: płytka ścienno-podłogowa
  • materiał: gres
  • format: 60x60 cm
  • mrozoodporna
  • *rektyfikowana
  • **klasa ścieralności (PEI): IV
  • powierzchnia: połysk
  • ilość sztuk w kartonie: 4
  • ilość m2 w kartonie: 1,44

 

*Płytki rektyfikowane – płytki, których brzegi zostały poddane mechanicznemu obcięciu lub zeszlifowaniu, dzięki czemu różnice w wielkości pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami są znikome. Dodatkowo, brzegi płytek ścięte są prosto, co pozwala na użycie minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt, w postaci gładkiej, jednolitej, nowoczesnej powierzchni.

**Klasa ścieralności - cecha płytek, która określa ich wytrzymałość przy różnym natężeniu ruchu. Oznaczona jest symbolami I, II, III, IV, V, przy czym im większe natężenie ruchu występuje w danym pomieszczeniu, tym klasa ścieralności powinna być wyższa

 

Płytki sprzedawane są na paczki.

Specyfikacja Techniczna
Więcej informacji
Producent Egen
Powierzchnia płytki połysk
Kolor czarny
Stopień ścieralności PEI IV
Przeznaczenie podłoga i ściana
Kod EAN 5901750709920
Mrozoodporność tak
Ilość sztuk w pudełku 4
Ilość m2 w pudełku 1,44
Rektyfikacja tak
Grubość 9
Format płytki 60x60
Gatunek płytki I
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz