Płytki Black Pulpis POL 59,8x59,8 Tubądzin

Dostępne
SKU
PP-06-357-0598-0598-1-013
270,00 zł / m2

Wybierz:

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Zamów projekt

Płytki Black Pulpis POL Tubądzin


Płytki Black Pulpis POL Tubądzin to czarna płytka o połyskującej powierzchni z białymi smugami przecinającymi jej powierzchnię. Wymiary płytki to 59,8x59,8 cm, co sprawia, że jest ona idealna do wykańczania wnętrz. Płytka jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu można jej używać w łazience lub kuchni. Jest łatwa w utrzymaniu czystości i daje delikatny połysk, który nadaje wnętrzu wyrafinowany wygląd. Dodatkowo, płytka jest również odporna na uszkodzenia, dzięki czemu będzie służyć Ci przez długi czas. 

Płytki Black Pulpis POL Tubądzin to doskonały wybór dla osób szukających wysokiej jakości płytek, które wykończą wnętrze z najwyższą precyzją. Płytki są trwałe, łatwe w utrzymaniu czystości i dają delikatny połysk. Dodatkowo, mają one wymiary 59,8x59,8 cm, co czyni je idealnymi do wykańczania wnętrz. Wybierając płytki Black Pulpis POL Tubądzin, masz pewność, że wnętrze będzie wyglądać stylowo i elegancko. 

Płytki Black Pulpis POL Tubądzin są łatwe w montażu i utrzymaniu w czystości. Montaż można wykonać za pomocą kleju lub fug. Płytki są również odporne na uszkodzenia, dzięki czemu będą służyć Ci przez długi czas. Aby utrzymać je w czystości, wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką lub odkurzaczem. Dzięki temu płytki będą wyglądać jak nowe przez długi czas.

 

Więcej informacji
Producent Tubądzin
Grubość 10
Format płytki 59,8x59,8
Powierzchnia płytki połysk
Kolor czarny
Mrozoodporność tak
Rektyfikacja tak