Płytki Hamburg Grey gres marmur EGEN 60x60

Niedostępne
Nr kat.
PD-LA-GB-0002
105,00 zł/m2
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 105.00 /m2

Maksymalna możliwa ilość dla zamówienia wynosi 1000.

0 m2
=
0 sztuk
=
0 paczek
Niedostępne
Najtańsza dostawa od: 199
Opis

Płytki gresowe Hamburg Grey z kolekcji firmy Egen

Znajdujące się w kolekcji firmy Egen, płytki Hamburg Grey, to idealne rozwiązanie dla Klientów, którzy poszukują płytek imitujących marmur.  Idealnie sprawdzą się we wnętrzech loftowych czy industrialnych, gdzie motywem przewodnim jest minimalizm. Doskonale komponują się z czarną armaturą, która jest jednym z najnowszych trendów w designie wnętrz. Ważnym elementem wyglądu płytek Hamburg Grey są jasne i wyraźne żyły, które w połączeniu z błyszczącym wykończeniem, sprawiają że płytki zyskują swój elegancki charakter. 

Płytki gresowe Hamburg w kolorze Grey, sprawdzą się w wielu różnych zastosowaniach - zawdzięczają to również swojemu kolorowi, który utrzymuje się na czele trendów designerskich od wielu lat. Kolor pozwala również na dowolne łączenie z różnymi stylami i kolorami, dzięki czemu zyskują uniwersalny charakter. 

 

  • przeznaczenie: płytka ścienno-podłogowa
  • materiał: gres
  • format: 60x60 cm
  • mrozoodporna
  • *rektyfikowana
  • **tonalna
  • ***klasa ścieralności (PEI): IV
  • powierzchnia: połysk
  • ilość sztuk w kartonie: 4
  • ilość m2 w kartonie

 

*Płytki rektyfikowane – płytki, których brzegi zostały poddane mechanicznemu obcięciu lub zeszlifowaniu, dzięki czemu różnice w wielkości pomiędzy poszczególnymi egzemplarzami są znikome. Dodatkowo, brzegi płytek ścięte są prosto, co pozwala na użycie minimalnej ilości fugi. Daje to niezwykły efekt, w postaci gładkiej, jednolitej, nowoczesnej powierzchni.

**Płytki tonalne – płytki o niejednolitym, nieregularnym wybarwieniu powierzchni w obrębie jednego modelu lub nawet paczki. Dzięki zastosowaniu takich płytek możemy uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny i naturalny efekt aranżacyjny. Płytki tonacyjne oznaczone są przez producentów symbolami V1, V2, V3, V4, gdzie im wyższy symbol, tym różnice pomiędzy pojedynczymi egzemplarzami będą wyraźniejsze.

***Klasa ścieralności - cecha płytek, która określa ich wytrzymałość przy różnym natężeniu ruchu. Oznaczona jest symbolami I, II, III, IV, V, przy czym im większe natężenie ruchu występuje w danym pomieszczeniu, tym klasa ścieralności powinna być wyższa.

 

Płytki sprzedawane są na paczki.

 

Specyfikacja Techniczna
Więcej informacji
Producent Egen
Powierzchnia płytki połysk
Kolor szary
Stopień ścieralności PEI IV
Przeznaczenie podłoga i ściana
Mrozoodporność tak
Ilość sztuk w pudełku 4
Rektyfikacja tak
Grubość 8,5
Format płytki 60x60
Gatunek płytki I
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz