Listwa stalowa dekoracyjna czarna błyszcząca 2x244 S20

Dostępne
SKU
LI-PR-BL-0002
Regular Price 119,90 zł 40% taniej Special Price 71,94 zł
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
Promocja
71,94 zł 119,90 zł
Zamów projekt

Egen Listwa dekoracyjna stalowa 2x244 cm czarna

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych są idealnym dopełnieniem aranżacji i projektów. Doskonale komponują się z płytkami gresowymi, drewnopodobnymi czy betonem architektonicznym.

Listwy są wykonane ze stali nierdzewnej, co sprawia, że jest to produkt wysokiej jakości i będzie służył na lata. Stal nierdzewna ma właściwości kwasoodporne.

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych można swobodnie docinać za pomocą nożyc lub szlifierki kątowej. Natomiast do montażu można użyć kleju montażowego, lub po prostu wtopić listwę w krawędź płytek.

Listwy w kolorze czarnym zapewniają klasyczny wygląd i uzupełnienie każdej aranżacji. Charakteryzują się klasycznym i eleganckim wykończeniem, co dodaje naszej powierzchni nutki elegancji. Listwy dekoracyjne dobrze komponują się zarówno z płytkami matowymi jak i płytkami wykończonymi w połysku.

Listwy dekoracyjne do płytek ceramicznych to nieodzowny element każdego projektu łazienki, kuchni czy salonu. Chętnie po listwy sięgają projektanci wnętrz, umieszczając je w projektach kancelarii, biur czy showroomów.

Więcej informacji
Kolor czarny
Wymiary listwy 2x244
Wykończenie połysk